Zrcadla

1 položek celkem

Cena

12751276
112751276
Dřevěná sperkovnice
Akce Novinka Tip
2 315 Kč –45 %
1 053,72 Kč bez DPH
1 275 Kč

Dřevěná šperkovnice s rámečkem na fotografie

Dřevěná šperkovnice s rámečkem na fotografie spojuje v sobě jednoduchost, eleganci a praktické využití. Je to ideální dárek pro každou ženu, protože poskytuje množství prostoru pro kosmetiku, náramky, náušnice jiné doplňky. Jedinečností této šperkovnice je rámeček na fotografie, díky kterému zkrášlete každý pokoj.

Kód: 140

V této kategorii našeho shopu s nábytkem najdete stylová zrcadla. Můžete si vybrat například zrcadlo se skříňkou na šperky. Toto spojení je pro dámy naprosto dokonalé. Své skvosty si budou moci vyzkoušet a vyladit tak, aby souzněly s oblečením a doplňky. Najdete zde ale také šperkovnice s rámečky na fotografie. Naše zrcadla nejsou jen obyčejnými zrcadly, většinou nabízí také dostatek prostoru pro uložení právě šperků, ale také například kosmetiky a toaletních potřeb.

Skříňky na šperky se zrcadlem budou dokonalým dárkem pro ženy, které se rády zdobí. Nabízíme zrcadla v bílém provedení, která se budou nejlépe vyjímat v ložnici, případně v koupelně. Bude snadné je sladit s dalším použitým nábytkem, jejich vysoká funkčnost a krásné designy vás nadchnou. Máme pro vás neobyčejná a originální zrcadla, která vyřeší problémy mužů s hledáním ideálního dárku na vánoce či k jiným významným příležitostem.