Stolek na notebook "L"

Kód: 1057
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
1 560 Kč –55 %
Stolek na notebook "L"
1 560 Kč –55 % 700 Kč 578,51 Kč bez DPH
Skladem do 5-8 dnů

Praktický, skládací stolek na notebook z bambusového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický, skládací stolek na notebook z bambusového dřeva. Stolek je nejen funkční, ale i univerzální, protože se dá použít i jako snídaňový stůl. Stůl bude navíc perfektní pro čtení knih v posteli a dokonce ho budou děti používat i na domácí úkoly nebo kreslení.

Stůl má 2 nezávislé desky - jednu pro počítač / tablet, druhou pro počítačovou myš a pohár, ve kterém si můžeme vychutnat svůj oblíbený nápoj.

V desce stolku je množství přesně vyřezaných otvorů, díky kterým má dostatečné větrání pro vaše přenosné zařízení. Větrání zabrání přehřátí zařízení, což zase ochrání jeho baterii a prodlouží její životnost. Každý počítač je jiný a umístění větracích otvorů se může lišit, a proto je náš stůl s desítkami strategicky umístěných průduchů dokonalým řešením.

Stůl má 4-stupňové nastavení úhlu stolové desky. Tato úprava zvyšuje komfort používání výrobku.

Nastavitelná výška nohou nám navíc umožňuje přizpůsobit stůl výšce, která je pro nás optimální. Tato úprava je ideálním řešením, protože stolek může používat nejen dospělý, ale i dítě.

Na spodní části stolku je lišta, která zabraňuje sklouznutí notebooku nebo knihy ze stolu. Lamela je obzvláště nápomocná tehdy, pokud je deska stolu zvednutá vysoko. Lištu je možné velmi rychle odstranit, pokud chcete stůl použít jako podnos na snídani do postele.

 

ROZMĚRY:

rozměry stolové desky pro zařízení: 36 x 34,5 cm

rozměry stolové desky pro myš / hrnek: 18,5 x 34,5 cm

maximální rozměry: 67 x 34,5 x 51 cm

výška bez vyvýšeného vrchu: 19,3 - 27 cm (nastavitelné)

rozměry po složení 54,5 x 34,5 x 4,2 cm (7,2 cm s lamelou)

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Hmotnost: 15 kg